x 
Twój koszyk jest pusty

LOGO ArtPrismeWszystkie prezentowane na naszej stronie internetowej wyroby ze szkła artystycznego tworzone są techniką FUSINGu. Jest to technika polegająca na formowaniu, gięciu, zgrzewaniu oraz barwieniu szkła w odpowiednich temperaturach przy użyciu specjalnie do tego celu przystosowanego pieca. Do osiągnięcia zamierzonego efektu stosuje się formy, masy reliefowe, fryty i pudry barwiące szkło oraz szkło barwione w masie.

Dowiedz się więcej...

Biżuteria 09

Cena: 61,50 zł
Opis produktu

 Biżuteria wykonana jest ręcznie ze szkła, techniką Fusingu (szkło zgrzewane, barwione i gięte w wysokich temperaturach).

Stanowi bardzo oryginalne uzupełnienie stroju. Jej atutem jest niepowtarzalność oraz częściowa przejrzystość, która umożliwia dopasowanie do każdego ubioru.

Każdy przedmiot wykonany jest ręcznie na indywidualne zamówienie klienta. Technika wymaga dużego nakładu pracy oraz czasu, dlatego przybliżony czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni.

Wymiary: 5 cm x 5 cm; 2 cm x 4 cm; 4 cm x 7 cm. Podana cena dotyczy 1 elementu.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 klasycznewnetrze.com.pl - szkło artystyczne, lampy witrażowe, lampy mosiężne, gięte szkło i inne