x 
Twój koszyk jest pusty

Lampy witrażowe

LOGO LampVitre-dLampy witrażowe LampVitré nadają oświetlanym pomieszczeniom niepowtarzalnie piękny wyraz bajkowego światła i stwarzają szlachetny i odświętny nastrój wszędzie tam, gdzie są eksponowane. Posiadamy bogatą ofertę lamp (250 rodzajów lamp witrażowych!) w zróżnicowanej stylistyce, które mogą stanowić oryginalne oświetlenie każdego wnętrza, zarówno wnętrza klasycznego, jak i nowoczesnego. Piękne wzory i precyzja wykonania decydują o tym, że nasza lampa witrażowa jest ponadczasowej wartości.

Podczas ich wytwarzania zachowana jest technika wykonywania lamp, taka sama, jaką posługiwał się słynny Louis C. Tiffany. Mając jednakże na uwadze zmieniającą się modę oraz trendy nasza firma robi ukłon w stronę klienta proponując – oprócz standardów Tiffany ’ego -  także lampy witrażowe robione zgodnie z technologią Tiffany lecz wg własnych wzorów.

Każda z LampVitré jest wykonywana ręcznie - tylko misterna i cierpliwa praca oraz niesamowita precyzja pozwalają na stworzenie kunsztownych, ciepłych i kolorowych mozaik, które znajdziecie Państwo w naszej prezentacji internetowej.

Oferujemy Państwu szeroki wybór lamp wiszących i stojących w różnych kształtach i rozmiarach idealnych do Państwa salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była systematycznie poszerzana o nowe produkty, a stany magazynowe w naszym sklepie zawsze kompletne.

W celu łatwego i szybkiego doboru odpowiedniego oświetlenia wprowadziliśmy dwa kryteria podziału LampVitré. Jednym z nich jest podział wg przeznaczenia, a więc na lampy wiszące, stojące podłogowe, gabinetowe, ample, kinkiety.

W naszym sklepie zastosowaliśmy także układ w postaci serii (rodzin) umożliwiający skompletowanie jednorodnych lamp do określonego wnętrza. Istnieje możliwość zamówienia niektórych lamp zmieniając ich parametry (np. w innym kolorze niż pokazany na fotografii, lub z innym kloszem); realizacja takiego zamówienia będzie oczywiście o wiele dłuższa.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej kolekcji ekskluzywnych lamp witrażowych i zachęcamy do udoskonalenia własnego mieszkania poprzez wprowadzenie do niego tego jedynego w swoim rodzaju klimatu… nastrojowego, pełnego harmonii, kameralności, blasku. Chcesz wiedzieć więcej, zobacz na żywo nasze lampy witrażowe.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 klasycznewnetrze.com.pl - szkło artystyczne, lampy witrażowe, lampy mosiężne, gięte szkło i inne