x 
Twój koszyk jest pusty

PPHU LampArt

LampArt oferuje Państwu wyjątkową kolekcję oświetlenia i dekoracji witrażowych LampVitre, dekoracje, wyroby użytkowe i biżuterię wykonane ze szkła metodą FUSINGu ArtPrisme (gięte szkło, szkło artysyczne), rękodzieło z wikliny, wkrótce także dekoracje z mosiądzu, dekoracje tkane oraz galanterię stołową w postaci haftów i koronek.

Jeśli marzeniem Państwa jest wnętrze w klasycznym stylu i szukacie dodatków, które idealnie podkreślą jego charakter, skorzystajcie proszę z naszej oferty.

Aranżacje wnętrz w stylu klasycznym są eleganckie i ponadczasowe, nie przeminą wraz z modą.

Co więcej: klasyka to styl, który możemy w twórczy i ciekawy sposób łączyć z elementami nowoczesnymi.

Minimalistyczne aranżacje nowoczesnych wnętrz można wzbogacać elementami klasycznymi, takimi jak chociażby stylowe lampy czy tkaniny, aby nasze wnętrza nie wyglądały zbyt surowo. Nasz dom musi dawać nam ciepło, poczucie bezpieczeństwa i relaksu.

KLASYCZNE WNĘTRZA NIGDY NIE WYCHODZĄ Z MODY, bo przecież jak może wyjść z mody dobry smak, elegancja, trwałość, wygoda i funkcjonalność.

Inne style przychodzą i odchodzą, a KLASYKA TRWA. Jest ona ponadczasowa, pełna harmonii i umiaru.

Meble i dodatki stosowane w klasycznych wnętrzach mają tę przewagę nad stosowanymi w innych stylach, że szybko się nam nie znudzą.

Urządzając klasyczne wnętrze musimy zadbać o każdy, najmniejszy nawet detal. We wnętrzach takich należy unikać sprzętów, które zostały wytworzone na bazie sztucznych surowców. W grę mogą wchodzić natomiast przedmioty wiklinowe, rattanowe, skórzane, drewniane, szklane, mosiężne.

Atmosferę klasycznego wnętrza najłatwiej można uzyskać przy pomocy takich dodatków, jak: lampy, lustra, gięte szkło i artystyczne, odpowiednio dobrane tkaniny, bibeloty, czy dywany. Nie jest to trudne. Poszukajcie proszę inspiracji w naszym sklepie klasyczne wnętrze.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 klasycznewnetrze.com.pl - szkło artystyczne, lampy witrażowe, lampy mosiężne, gięte szkło i inne